DCI cinema RealD 3D HFR

 tel.: 487524840 - pokladna

Všeobecné obchodní podmínky nákupu vstupenek zde


 

Od čtvrtka 30.5. do neděle 2.6. ...

PRINCEZNA NA HRÁŠKU

rezervovat nebo koupit vstupenky

Od čtvrtka 30.5. do neděle 2.6. ...

FURIOSA: SÁGA ŠÍLENÉHO MAXE

rezervovat nebo koupit vstupenky

 

REZERVACE A PRODEJ:


Vážení diváci, pro pohodlnou návštěvu kina Vám nabízíme dva způsoby rezervace vstupenek:

1/ - telefonicky - denně v době od 16.00 do 20.15 hod. na telefonu 487524840

/prosíme, pokud to není nutné, netelefonujte před půl šestou a osmou hodinou, kdy začíná představení, v této době, prosíme, nežádejte ani vydání vstupenek na jiné dny a představení/

2/ - prostřednictvím internetu - 24 hodin denně

/upozorňujeme, že rezervovat vstupenky lze nejpozději 1 hodinu před začátkem představení a vyzvednout nejpozději 30 *minut před začátkem představení, poté budou rezervace automaticky vymazány - při rezervaci vždy uvádějte celé jméno a příjmení, telefon a e-mail, na který Vám přijde potvrzení o rezervaci. Rezervace, které nebudou obsahovat skutečné jméno, příjmení a e-mail, budou VYMAZÁNY! / Tímto způsobem lze rezervovat maximálně 5 vstupenek.

Diváci, kteří mají rezervaci, mají přednost u pokladny. Je potřeba však počítat s tím, že při pozdním příchodu a větším množství rezervací Vás nestihne pokladní odbavit do lhůty vymazání rezervací !!!

Pokud nebudete moci návštěvu kina na již zadané rezervace uskutečnit, zrušte Vaší rezervaci na odkazu, který najdete ve spodní části oznamovacího e-mailu Vaší rezervace, popřípadě to oznamte na telefon: 487524840 /po 16.00/ nebo na e-mail: info@kinocrystal.cz, opakovaně nevyzvednuté rezervace budou napříště předem VYMAZÁNY!

* U atraktivních filmových titulů nebo alternativního obsahu může být lhůta pro vyzvednutí rezervací stanovena individuálně.

Kino si v případě potřeby vyhrazuje právo posunutí rezervace o jedno místo v řadě.

Vstupenky lze koupit on-line prostřednictvím platební brány

Všeobecné smluvní podmínky a pravidla pro on-line prodej naleznete zde

rezervovat nebo koupit vstupenky >>>